So sociáními experimentami sa na internete roztrhlo vrece. Mnoho mladých iniciátorov, ktorí stoja za realizáciou týchto experimentov sa snaží odhaliť, na akej emocionálnej úrovni je spoločnosť, v ktorej sami žijú. Pozrite sa s nami, ako tvrdá je realita žobráka na ulici, ktorému ide naozaj o holý život …

Sociálny experiment ukazuje na prvý pohľad krutú pravdu dnešnej spoločnosti. Mladíci nachystali Prank na staršieho žobráka, ktorý zdieľa svoje miesto s mladým mužom hispánskeho pôvodu, ktorý bojuje na ulici o život.

To, ako okoloidúci vnímajú kontrast mladíka a postaršieho muža a ich možnosť adaptácie na spokojný život je veľmi zarážajúce. Na druhého z nich reagujú veľmi agresívne. Urážajú ho a dokonca mu jeden z prechádzajúcich vysype svoje jedlo na hlavu v reakcii na hladovanie, ktorým náš žobrák trpia …

Aké sú vaše dojmy, keď sa pozeráte na toto video? Radi by sme to od vás počuli, tak nám ich napíšte do komentárov nižšie.

A ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “To sa mi páči” a ZDIEĽAJTE to so svojimi priateľmi a príbuznými na Facebooku!