Najnovšie svadobné trendy prinesie veľtrh v Grandhoteli Praha

TATRANSKÁ LOMNICA (1. marec 2018) – Druhý ročník úspešného veľtrhu svadobných vystavovateľov prinesie do Tatranskej Lomnice v sobotu 3. marca zaujímavý prehľad toho najaktuálnejšieho, čo potrebujú vedieť tí, ktorí sa tento rok chystajú uzavrieť manželský sľub a pri organizácii svadby potrebujú nielen poradiť, ale sa aj inšpirovať svadobnými trendmi.

„Do Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici príde 35 rôznorodých vystavovateľov a prezentovať sa na veľtrhu budú naozaj kvalitné a veľmi zaujímavé spoločnosti, ktoré pracujú v rôznych odvetviach svadobného priemyslu. Návštevníci sa môžu tešiť na najnovšie modely svadobných šiat, oznámení, originálnych kvetinových, či balónových dekorácií a nebudú chýbať ani zlatnícke spoločnosti s ponukou nádherných svadobných obrúčok. Novinkou priamo k ochutnaniu bude pravá talianska rolovaná zmrzlina a maškrtné jazýčky poteší rozkrájaná svadobná torta. Svadbu trochu inak zaznamenáva zábavná crazy fotobúdka, z ktorej si návštevníci odnášajú vlastné vytlačené fotografie. Skúšali ste už svadobné šaty z bio bavlny, hodvábu alebo saténu, či z bambusového vlákna? Ak nie, príďte sa v sobotu inšpirovať,“ prezrádza organizátorka Ingrid Littmannová zo Štúdia Škerák.

Veľtrh je vhodný nielen pre budúce nevesty, ale aj ženíchov, svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa na organizovaní svadby podieľajú. V rámci sprievodného programu sa predstaví dynamické vystúpenie MUSe trio, ľudová hudba Samorost, ktorá predvedie ukážku čepčenia a nebude chýbať aj tombola.

„Pre verejnosť je veľtrh otvorený od 10. do 17. hodiny. Stánky tu budú mať zastúpené aj Grandhotel Praha a Grandhotel Starý Smokovec, takže návštevníci získajú komplexné informácie o svojej tatranskej ´Grand svadbe´ na jednom mieste. Čo sa týka trendov, tak skúsenosti ukazujú, že sú preferované radšej jednoduchšie výzdoby, nakoľko je priestor sám o sebe grandiózny. Sedenie je za okrúhlymi stolmi zdobenými hlavne hitom vysokých kvetinových dekorácii. Svadba v našich hoteloch je výnimočná nielen honosnými miestnosťami, ale aj kompletnou asistenciou s vybavovaním svadobného dňa, kvetov, obradu, až po časový harmonogram dňa ´D´. Historické grandhotely sú vyhľadávané najmä pre vysoké stropy, mramorové stĺpy, krištáľové lustre a skvelú kuchyňu,“ uzavrela Lucia Zastková, banketová manažérka z Grandhotela Praha. Viac na www.ghpraha.sk

PR MEDIARELATIONS zastrešuje viaceré webstránky, ktoré sa venujú reklame a marketingu. V prvom rade ide o dve media banky MULTIMEDIA PRESS aPHOTOPRESS-Slovakia. Ďalej tam je RSS čítačka AKTUALITY PRESS s mnohými užitočnými kanálmi. Publikovanie tlačových správ je rozdelené do troch častí: 1, REPORT PRESS – sú tu uverejnené tlačové správy, oznamy, pozvánky, mailingy. prehlásenia, 2, BRAND PRESS – propaguje kvalitné značky a produkty, tiež ochranné známky a tiež služby. 3, PEOPLE PRESS – je zameraný na osobnostný branding, ktorý je určený všetkým tým, ktorí koncepčne pracujú na sebe a potrebujú tzv. sebapropagáciu.