Pozvánka na Kávový večer do Krušetnice

KRUŠETNICA – V mene expozície Múzea Oravakafe si Vás dovoľujem srdečne pozvať na jedinečný ,,Kávový večer“, ktorý sa uskutoční dňa 9. 11. 2017 o 17:00 hod. v Penzióne Pohoda v Krušetnici, pri príležitosti PRVÝCH NARODENÍN ORAVAKAFE. Večer sa bude niesť v znamení témy Indonézia, krajiny ležiacej v juhovýchodnej Ázii a Oceánii, ktorá je zároveň najväčší ostrovný štát na svete. Ide o najväčšie súostrovie na svete, Indonézii patrí 17 000 ostrov. Je to ešte nie celkom neprebádaná lokalita v Tichom oceáne, charakteristická častými zemetraseniami a vulkanickou činnosťou, pričom až 75 percent sopiek je na území Indonézie. Prvým Európanom, ktorý navštívil Indonéziu bol Benátčan Marco Polo. Tento svetoznámy cestovateľ a obchodník sa doplavil v roku 1293 na ostrov Sumatra.

Bližšie k pripravovanému podujatiu.
Počuli ste už o jedinečnej mozaike, ktorou sa pýši malá dedinka Krušetnica? Mozaika vytvorená z kávovníkových zŕn je jediná na svete. Jej plocha je neuveriteľných 107 m2 a jej realizácia trvala viac ako 4 roky. Pri vytváraní tohto úžasného diela sa podieľalo viac ako 250 dobrovoľníkov. Na počesť prvých narodenín Oravakafe preto usporiadame ,,Kávový večer“, na ktorom chceme spojiť opäť viac a viac ľudí.
– Priblížiť ľuďom, ako sa doma správne pripravuje kávovníkové zrno, tiež ako sa má piť káva a priblížiť rôzne zaujímavosti o kávovom moku.
– Večer sa bude niesť na tému Indonézia. V spolupráci s Veľvyslanectvom Indonézskej Republiky, ktoré sídli v Bratislave, pripravujeme módnu prehliadku, pri ktorej budú predstavené typické indonézske odevy, ktoré uvedú profesionálne modelky. Taktiež si návštevníci budú môcť vychutnať úžasné tance v podaní profesionálnych tanečníkov priamo z Indie.
– V programe nebude chýbať ukážka správnej prípravy kávy (espresso, cappuccino). Prípravu prezentuje indonézsky hosť a čím priblíži kultúru tejto vzdialenej krajiny.
– Večer sprevádzajú odborníci z  Academy of coffee, tím školených špecialistov na kávovníkové zrno, predstaví správnu prípravu kávovníkového zrna a priblíži rôzne zaujímavosti.
– Celé podujatie bude viesť slovom i skladbami Štefan Skrúcaný.
Medzi čestnými hosťami budú aj poslanci Národnej rady Slovenskej republiky a podnikatelia z rôznych odvetví.

Prijmite ešte raz srdečné pozvanie na Kávový večer v Krušetnici
Roman Florek, zakladateľ múzea ORAVAKAFÉ v Krušetnici
Kontakt:  0948  527 957 alebo na email: lucivnakovafrederika@gmail.com

PR MEDIARELATIONS zastrešuje viaceré webstránky, ktoré sa venujú reklame a marketingu. V prvom rade ide o dve media banky MULTIMEDIA PRESS aPHOTOPRESS-Slovakia. Ďalej tam je RSS čítačka AKTUALITY PRESS s mnohými užitočnými kanálmi. Publikovanie tlačových správ je rozdelené do troch častí: 1, REPORT PRESS – sú tu uverejnené tlačové správy, oznamy, pozvánky, mailingy. prehlásenia, 2, BRAND PRESS – propaguje kvalitné značky a produkty, tiež ochranné známky a tiež služby. 3, PEOPLE PRESS – je zameraný na osobnostný branding, ktorý je určený všetkým tým, ktorí koncepčne pracujú na sebe a potrebujú tzv. sebapropagáciu.